Bir Yoğun Sezonu Bitirirken...
  1. Anasayfa >
  2. Köşe >
  3. Bir Yoğun Sezonu Bitirirken...
    img

Bir Yoğun Sezonu Bitirirken...

Yoğun diyorum, çünkü Ordu Günleriyle başladığımız hemşeri günleri etkinliklerimiz, 52 Basın olarak Amasya ve Tokat Günleriyle devam etti. 17-20 EKİM Ordu Günlerini tamamladıktan sonra ekip 52 Basın Yayın Organizasyon olarak ara vermeden 14-17 Kasım Amasya Günlerini ve akabinde de 28 Kasım 1 Aralık tarihlerinde de Tokat Günlerini gerçekleştirdik. Ordu Günleri hazırlığımız ORDEF ile birlikte 2019 yılı başından beri devam ediyordu. Nihayet kalabalık ve yoğun bir katılım ile gerçekleştirdik. Tüm katılımcılara, ilgi gösteren hemşerilerimize ve bizlere yardımcı olan tüm herkese teşekkür ediyorum.

Karadeniz illerinden bir tanesi olan Amasya Günlerinide ADEF ile birlikte Tüm Anmasya ilçe Belediyelerinin ve katılımcılarının destekleriyle güzel bir şekilde gerçekleştirdik. Burada da tüm desteği olanlara ve katılımcaılara teşekkür ediyorum.

Biraz İç Anadolu kültürüne sahip İlimiz Tokat Günlerinide Tokatlıların çok yoğun katılımıyla gerçekleştirdik. Çok yoğun diyorum çünkü bir ellik oyununa 47860 kişi katılarak bir rekora imza attılar. İkramları ve farklı kültürel oyunları ve müzikleriyle Yenikapı'da çok güzel bir etkinlik oldu. Buradan herkese teşekkürler.... 2019 Yılı biterken 2020 li yıllara giriyoruz.... Yeni yıl yeni umutlar ve yeni heyecanlar demektir. Bizlerde ülkemiz olarak yeni umutlar ve çalışmalara girdiğimiz gibi 52 Basın Organizasyon olarak da Yeni yılda yeni projeler ile sizlerin karşısında olacağız.Bunları gerçekleştirirkende siz henşerilerimizin desteği ve teşviklerinide arkamızda hissedeceğiz.Bunun neticesinde de başarılı be güzel projelere imza atacağız. Bu aradan yeni yılınızı kutlarken, Yeni yılın tüm insanlığa ve hemşerişlerimize yeni umutlar ve başarılar getirmesini diliyorum. Kalın sağlıcakla...
img

Sayın ziyaretçimiz, bu sayfada yer veremediğimiz diğer fotoğraflar, video, yazı ve benzeri içeriği görüntülemek için

Yorum

  • Yorum

    İsim : Özgür Yavuz

    06.01.2020

    İyi seneler

Yorum Gönder